На Київщині «Європейська Солідарність» передала допомогу фастівським ліквідаторам аварії на ЧАЕС, медикам і військовим на передовій

Волонтери «Європейської Солідарності» Фастівщини передають допомогу ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Крім цього Волонтерський штаб активно продовжує допомагати самотнім людям похилого віку, людям з інвалідністю, а також тим, хто втратив роботу на карантині.

Продуктові набори для мешканців Фастівщини закуплені Фондом Порошенка та власним коштом керівника Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгія Цагареішвілі.

«За час карантину на Київщині Волонтерським штабом «Європейської Солідарності» вже роздано більше 6 000 продуктових наборів. У тому числі, сотні пакунків передано громаді Фастівщини. Ми розуміємо, що, крім нас, цим людям більше ні на кого надіятися. Тому і надалі докладатимемо максимум зусиль, щоб підтримати наших земляків», – зазначив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.

Також волонтери «Європейської Солідарності» Фастівщини активно допомагають медикам. Зокрема, нещодавно лікарні Фастівщини отримали найпотрібніші засоби захисту: експрес-тести, маски, окуляри та захисні екрани.

Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» передав допомогу і нашим бійцям на схід України. Надіслали воїнам продуктові набори, засоби захисту, необхідні ліки та бойлер.

«Наразі в нашій країні непрості часи, але ми, українці, вчергове доводимо, що здатні об’єднатися та організуватися заради допомоги тим, хто поряд. Ми завжди з людьми. Віримо, що добро сильніше за всі коронавіруси», – говорить керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Фастівщини Мирослава Смірнова.

Сьогодні, як ніколи час допомагати та підтримувати одне одного, – впевнені волонтери Штабу та закликають долучатися всіх небайдужих.