На Тернопільщині «Європейська Солідарність» передала захисні костюми від Порошенка медикам Заліщицького району

Захисні костюми від Фонду Порошенка і корпорації Roshen отримали медики Заліщицького району. Зокрема, доправили їх на екстрену медичну допомогу та в інфекційне відділення районної лікарні.

«Нам привезли 25 костюмів, також захисні окуляри і 100 масок. Надзвичайно необхідна медикам така допомога. Якість захисних засобів, які отримали від Фонду Порошенка, дуже хороша. Забезпеченням медпрацівників зараз повністю займаються благодійники і волонтери. Наша підстанція охоплює половину району. Виїхати на виклики незахищеними не можна, адже будемо наражати на небезпеку себе, колектив і родини. Відповідно постійно потребуємо оновлення запасів засобів захисту», – наголосила завідуюча Заліщицькою підстанцією екстреної медичної допомоги Ірина Олексюк.

«Такі акції проводяться не для піару. Ця ініціатива втілюється в такий час, щоб всі могли об’єднатися. Люди, волонтери показують приклад, щоб ми могли консолідуватися. Під час війни спільними зусиллями побудували армію і зараз так само не треба бути осторонь», – сказав голова Заліщицької районної організації партії Віталій Зварич.