Софія Федина: Порошенко дав українцям безвіз, а Зеленський – безвиїзд і безнадію

П’ятий Президент України Петро Порошенко дав Україні безвіз і можливість вільно подорожувати, а Зеленський будує систему безвиїзду і безнадії, коли закриває кордон для тих, хто хоче поїхати на заробітки в інші країни.

Про це сказала народний депутат від «Європейської Солідарності» Софія Федина в ток-шоу «Ехо України».

«Я спілкуюся з багатьма людьми в різних регіонах, і більшість з них констатують, що ще кілька днів і елементарних ресурсів нагодувати дитину не буде», – зазначила Федина.

«З огляду на те, що люди зараз через Чехію, зокрема, і через інші країни очікують, коли відкриються кордони, аби їхати за кордон, щоб заробити, хоча би на шматочок хліба. Бо в Україні понад 2 мільйони нових безробітних, які не мають, де заробити на хліб… Маємо таку ситуацію: Порошенко дав безвіз, то Зеленський і його команда дають безвиїзд і безнадію», – підкреслила парламентар.

Софія Федина зауважила, що у влади немає системного підходу до боротьби з коронавірусом, його наслідками та підтримкою економіки.

«Коронавірус мутує і набирає страшних форм. Тому ми маємо розробляти механізми жити в цих реаліях, зберігаючи своє життя. Я говорю про системність. І те, що я бачу зараз у влади – це не те, що безсистемність і безвідповідальність, а це метод «наукового тику». Тикнули – раптом щось вийде. Ой, не вийшло – ну то будемо робити щось інше. Й істерична заява президента – ой відкрийте ринки, бо вже треба, бо горить – вона виявляється якоюсь більшою, ніж сама доцільність аналізу цієї ситуації. Але ж проблема в тому, що системності немає ні в чому», – наголосила Софія Федина.