Вікторія Сюмар: представники відомства Венедіктової та СБУ побоялись прийти на засідання ТСК у справі Гандзюк

Офіс Генерального прокурора та СБУ проігнорували засідання Тимчасової слідчої комісії у справі Катерини Гандзюк. Про це повідомила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар на своїй сторінці у мережі Facebook. Як відомо, Генпрокуратура несподівано вирішила завершити досудове слідство і передати справу до суду – хоча слідчі мали ще три місяці на підготовку доказової бази.

«СБУ і ОГП не прийшли. Прямо написали, що ТСК в такому форматі не може гарантувати їм безпеку. Тому в них нема можливість прозвітувати про те, як держава Україна та відповідні органи гарантують безпеку українцям, особливо громадським активістам», – написала народний депутат.

Вікторія Сюмар переконана, що засідання у справі Гандзюк та інших активістів мають бути публічними і відкритими.

«Почали засідання ТСК у справі Гандзюк та інших активістів. Зібралися оперативно, через несподівану передачу справи до суду. Вважаємо, що такі засідання мають бути публічними, за участі журналістів і громадськості. В Раду громадськість не пускають. Деякі прес-центри злякалися. Майданчик на свіжому повітрі надала Veterano-піца. За що – велика вдячність», – написала Сюмар.