«Європейська Солідарність» домоглася виділення коштів на харчування медперсоналу Вінницької районної лікарні

Депутати Вінницької районної ради від «Європейської Солідарності» за ініціативи голови фракції Віктора Шмігеля домоглися виділення коштів на харчування медичного персоналу Вінницької центральної районної лікарні, яка є опорною в області для лікування пацієнтів із коронавірусом.

«Увесь колектив задоволений таким рішенням. Ми вже отримали перший транш – 60 тисяч гривень на місяць, із розрахунку 70 гривень на добу на харчування одного працівника. Це дуже добре, бо лікарі, які сьогодні в зоні ризику, мають бути всебічно захищені. Взагалі під час карантину в лікарні працює 40 осіб на одній зміні, яких міняють інші. До того ж, маємо 10 медиків, які вже протягом останнього місяця живуть в лікарні. Це в основному працівники з реанімації та хірургії. Ті, в кого дома маленькі діти або батьки похилого віку, не хочуть наражати їх на небезпеку. На сьогодні понад 50 осіб пройшли тести на вірус і жодного випадка немає підтверджено. Завдяки меценатам і допомозі Фонду Порошенка, який вчасно надав захисні костюми, маємо такий результат», – прокоментував головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз.

«На засіданні постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету я ініціював внесення та розгляд питання про виділення коштів на харчування медичного персоналу, який цілодобово перебуває у районній лікарні. Адже люди, які працюють із хворими на коронавірус, часто навіть після робочої зміни не покидають приміщення закладу, аби не створювати загрозу інфікування рідних. Усі члени комісії підтримати мою пропозицію. Виділено 60 тисяч гривень із резервного фонду», – розповів голова фракції «Європейської Солідарності» у Вінницькій районній раді Віктор Шмігель.