Андрій Парубій передав Волинській обласній клінічній лікарні захисні костюми та окуляри від Порошенка

Волинь отримала чергову партію допомоги, яку надав Фонд Петра Порошенка та закупила корпорація “ROSHEN”. Захисні костюми та окуляри для працівників Волинської обласної клінічної лікарні передав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді Андрій Парубій.

Медичний директор лікарні Микола Галей повідомив, що спалах хвороби наразі локалізований. Він подякував за допомогу і зазначив, що у медзакладі – приблизно 1200 працівників й кожного дня вони потребують надійного захисту.

«Дякуємо кожній допомозі, бо це – вияв доброчинності. Це – неабияка допомога для лікарів, які сьогодні трудяться на чи не найнебезпечнішій роботі. Зараз для нас це дуже потрібно. Лікарі нині намагаються протистояти хворобі задля усіх нас», – розповів медичний директор лікарні Микола Галей.

«У цей відповідальний час лікарі ризикують своїм здоров’ям та життям, тому «Європейська Солідарність» робить усе можливе, щоб захистити їх. Сьогодні від нашої партії я передав Волинській обласній клінічній лікарні захисні костюми та окуляри, адже саме у цьому медичному закладі є чимала кількість інфікованих працівників та пацієнтів. Звичайно, що важливо в першу чергу допомогти цій лікарні. Разом із нашими партійцями ми передали засоби захисту для лікарів і переконані, що вони допоможуть у боротьбі з пандемією і що це буде ще один крок солідарності для того, щоб максимально стримати поширення хвороби» – заявив Андрій Парубій під час відвідин медичної установи у Луцьку.

Передачу допомоги разом із Андрієм Парубієм здійснювали члени Ради Волинської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олександр Ніколайчук, Юрій Моклиця, Сергій Григоренко, а також Голова обласного партійного осередку Іван Мирка.

«Фонд Петра Порошенка цілеспрямовано допомагає лікарням по всій Україні. Ми дуже цінуємо допомогу, яка надходить і для волинських медичних установ, адже найперше, що ми потребуємо на даний момент – це захист лікарів», – зазначив Іван Мирка.