Ірина Геращенко: поки малий і середній бізнес втрачає засоби до існування, «Слуги» насолоджуються життям в ресторані свого ж депутата

Влада примусила малий і середній бізнес піти на тотальний карантин і зараз вони втрачають засоби до існування, а фракція Зеленського, в той час насолоджується життям в ресторані «Велюр», який пов’язують з депутатом від «Слуги народу» Тищенко.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на брифінгу.

«Коли працює ресторан «Велюр» і там «Слуги» насолоджуються життям і навіть 17 тисяч гривень штрафу фактичний власник цього ресторану «Слуга» не сплачує. А в цей час малий і середній бізнес втрачає будь-які засоби до існування. Очевидно, що ми тоді живемо в країні подвійних стандартів», – сказала народна депутатка.

Геращенко підкреслила, що уряд має розробити чіткий план підтримки економіки, захисту лікарів і виходу країни з карантину.

«Дуже важливо, щоб уряд запропонував системний план виходу з карантину. Але це буде можливо тільки після того як уряд дасть відповідь на питання захисту лікарів. На жаль, дії влади зараз є безсистемними і хаотичними», – зазначила вона.