Ірина Геращенко: щодня коронавірусом інфікуються десятки лікарі, а монобільшість Зеленського не квапиться з ухваленням закону щодо обов’язкового страхування медиків

«Європейська Солідарність» вимагає негайно ухвалити закон про обов’язкове страхування лікарів.

Про це співголова фракції «Європейська Солідарность» Ірина Геращенко наголосила під час включення на телеканалі «Прямий».

«Сьогодні кожен п’ятий захворівший на COVID-19 – це лікар. 16 лікарів померли. 10 зараз знаходяться на апаратах штучної вентиляції легенів. Сотні лікарів підхопили інфекцію. І ми сьогодні не маємо жодної можливості їх страхувати, і жодної можливості їх захистити. В цей же час, ми бачимо, що на порядок денний ставляться абсолютно другорядні закони. «Європейська Солідарність» категорично проти цього. Ми бачимо абсолютно безсистемне ставлення влади і до захисту лікарів, і до питань карантину, і до питань виходу з карантину», – наголосила політик.

Також Ірина Геращенко зазначила: «Це ганьба, коли президент країни зустрічає комерційні вантажі, до яких він немає жодного відношення. І які потім продаються в комерційних структурах».

Геращенко відзначила, що влада повинна публічно звітувати про надходження і походження гуманітарної допомоги.

«Ми хочемо дізнатися – все таки рейс літака «Мрія» фінансувався з державного бюджету, чи це комерційне фінансування? І скільки тоді це коштувало, і хто був платником? І що в ньому привезли? Скільки там було комерційного вантажу, скільки гуманітарного? І де воно все продається? Ці всі речі, які бажано прояснити для суспільства»,- наголосила Ірина Геращенко.