Ірина Геращенко: сьогодні в порядку денному мали стояти закон про страхування медиків і закон про банки, але їх немає

Фракція «Європейська Солідарність» вважає, що сьогодні в порядку денному мали б стояти закон про страхування медиків і закон про банки.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в коментарі журналістам.

«Зеленський в своїй статті іспанській газеті «El Pais» сказав, що банківський закон Україна вже ухвалила, набрехавши міжнародним партнерам. Ми його не ухвалили і власне для того, щоб його ухвалити, треба винести в порядок денний. За банківській закон ми будемо голосувати. Будь-які ініціативи, які руйнують парламентаризм, ми категорично не будемо підтримувати», – сказала Геращенко.

Вона вважає, що в парламенті відсутня політична воля для ухвалення банківського законопроекту та законопроекту про страхування медиків.

«Зеленський приїжджав до парламенту місяць тому і обіцяв ухвалити банківській закон. Ми знову бачимо якийсь абсолютно недолугий порядок денний, де окрім нашої заяви по Криму, яку треба було, до речі, ухвалити до 6 роковин анексії Криму ще в березні, нічого немає суспільно важливого. Продовжується «велюрова» тактика, бурхлива діяльність заради бурхливої діяльності. Ми вважаємо, що сьогодні в порядку денному мали стояти закон про страхування медиків і закон про банки. Чому цього немає, очевидно немає політичної волі», – додала співголова фракції.