Олексій Гончаренко про торги навколо «антиколомойського» закону: «Слуги народу» борються один з одним всередині фракції, а в заручники беруть всю країну

«Слуги народу» борються один з одним всередині фракції, а в заручники беруть всю країну і знищують парламентську демократію.

Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність Олексій Гончаренко з трибуни парламенту.

«Наша фракція підтримує розгляд закону про банки, тому що насправді цей закон потрібен Україні, щоб у нас не забрали ці банки, в які українські платники податків вклали мільярди гривень. Тільки в один «ПриватБанк» 155 млрд грн всі платники податків України вклали. Сьогодні просто забрати його в людей – такої афери світ ще не бачив», – сказав Гончаренко.

Він наголосив, що «Слуги народу», які самі ж заблокували тисячами поправок банківський закон, тепер намагаються знищити парламентську демократію під прикриттям цього ж законопроекту.

«Нам кажуть, що потрібні зміни в регламент і спеціальна процедура, щоб побороти цей поправочний спам, і саботаж. А хто ж його влаштував? Автори 14 тисяч правок з 16 тисяч правок – «Слуги народу», діючі чи колишні. Хто заблокував підписання закону про регламент? «Слуги народу». Так що ж ви нас втягуєте заручниками в свою внутрішню видову боротьбу? Колись на берлінському мурі було таке графіті «Дай нам Боже вижити серед цієї смертельної любові» і там були намальовані Брежнєв і Хонеккер. В українських реаліях там треба намалювати Коломойського і Зеленського. Дай нам Боже всім вижити серед цієї смертельної любові, бо сьогодні ви боретеся один з одним всередині фракції, а в заручники берете всю країну і знищуєте парламентську демократію», – наголосив депутат.