У Зеленського не хочуть розглядати важливе питання страхування медиків, а лише приймають другорядні рішення – Олег Синютка

У Зеленського не вносять першочергові питання на розгляд Верховної Ради, натомість просувають спірні проекти законів. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в інтерв’ю журналістам.

«Сьогоднішнє позачергове засідання не розглядає найважливіших питань – це питання обороноздатності держави, захисту лікарів і порятунку економіки», – сказав він.

За його словами, законопроект про страхування медиків, який підготувала «Європейська Солідарність» не вноситься у порядок денний, хоча він готовий ще з 22 квітня

«Я переконаний, що чим швидше ми проголосуємо, тим не тільки 2 тисячі медиків, які вже заражені коронавірусом, а ще багато медиків будуть захищені від епідемііі, і стануть тоді на захисті людей», – сказав депутат.

«Ми переконані, що звільнення від оподаткування медиків – це важливе рішення. Але не зрозуміло як стосується під це рішення те, що партія влади намагається внести ще й рішення про скорочення статутного капіталу банків», – додав депутат.