Волонтери та партійці «Європейської Солідарності» Донеччини доставили продуктові набори від Фонду Порошенка

Більше трьохсот сімей отримали гуманітарну допомогу через місцеві осередки партійної організації на Донеччині в рамках всеукраїнського проекту «Солідарність – доброта об’єднує».

Волонтери проекту, народні депутати, партійці та небайдужі українці разом з благодійним Фондом Порошенка збирають кошти, купують продукти, пакують коробки та доставляють допомогу у різні куточки України, туди, де це було найбільш потрібно.

До складу продуктових наборів входять крупи, макаронні вибори, олія, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко та печиво, парацетамол.

«Я дуже вдячна за цей пакунок, він мені зараз дуже необхідний, до пенсії ще далеко, а грошей не вистачає. Добре, що на світі є такі небайдужі люди, які піклуються про нас у скрутні часи. Щиро вам дякую», – каже Ніна Григорівна з Краматорська, мати загиблого військовослужбовця. Жінка втратила на війні сина, а згодом помер і чоловік. Тож вона залишилась зовсім одна, тому їй підтримка вкрай необхідна.

Продуктові набори донецькі партійці доставили адресатам з Краматорська, Маріуполя, Слов’янська, Лиману, Бахмута, Покровська, Добропілля, Торецька та багатьох інших районів Донеччини. Зокрема, допомогу отримали родини загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні, інваліди та багатодітні родини.

«На жаль, через недолугу діяльність влади багато українців опинилися у скрутному становищі. Влада не надає достатньої допомоги своїм громадянам, тож це доводиться робити благодійникам», – зазначив керівник «Європейської Солідарності» Донеччини Артур Герасимов.