На Київщині «Європейська Солідарність» придбала для Ржищівської громади 10000 масок

Мешканці всіх населених пунктів Ржищівської громади, що у Київській області, та ближніх сіл безкоштовно отримали від волонтерів «Європейської Солідарності» захисні маски. Понад 10 000 масок для індивідуального захисту закупив керівник Ржищівського штабу Європейської Солідарності Руслан Кузьменко. Масками також забезпечено медичних працівників, поліцейських, пожежників, старостинські округи та працівників соціальної сфери.

«Сьогодні кожен у складній ситуації, бо ніхто не знає, коли Україна подолає епідемію і яким буде життя після неї. Допомагати жителям нашої громади – це поклик мого серця. Нехай наш приклад надихає інших робити добро та підтримувати людей. Разом ми зробимо життя кожного трішки радіснішим і світлішим», – каже керівник ржищівського Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко.

Підкреслимо, що передаючи маски людям, волонтери дотримуються всіх санітарних норм – вони ніколи не заходять у дім, спілкуються з людьми на відстані, захищені рукавичками й масками та обробляють руки антисептиками.

Активісти вже встигли передати засоби захисту в Яблунівку, Пії, Півці, Онацьки, Липовий Ріг, Гребені, Юшки, Уляники, Балико-Щучинку, Великі Пріцьки. Крім цього, щоп’ятниці охочі можуть забрати маски в Ржищеві.