Олексій Гончаренко передав захисні костюми від Порошенка медикам Одеського пологового будинку

Медики Одеського пологового будинку №2 отримали від Фонду Порошенка і корпорації Roshen чергову партію захисних костюмів.

«Для роботи завжди потрібні розходні матеріали, тому ми готуємось до коронавірусу і до того, щоб допомогти одеситам, які можуть потрапити в складну ситуацію. Завжди вдячні за допомогу. Сподіваємось, що ця епідемія обійде Україну масово. Але ми готові до будь-якої ситуації. Дякуємо за допомогу. Всім світом, всією країною ми подолаємо епідемію», – сказав головний лікар Пологового будинку №2 Голубенко Максим.

«Чергова партія засобів індивідуального захисту медиків від Фонду Порошенка прибула сьогодні в Одесу. Я передав 100 костюмів пологовому будинку. Це опорний заклад, до якого будуть госпіталізувати породіль з COVID-19. Звичайно, ми всі сподіваємося, що таких випадків не буде, але життя є життя, і пологовий будинок має бути забезпечений усім необхідним. А медики мають бути захищені», – зауважив народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко під час включення на телеканалі «Прямий».

Політик наголосив, що медикам сьогодні допомагають волонтери, меценати, небайдужі люди, але тільки не держава.

«Статистика наразі сумна: кожен п’ятий захворівший на коронавірус в Україні – медик. І це означає, що наші медики вийшли проти пандемії просто голіруч. Влада їх абсолютно нічим не забезпечила. І сьогодні саме волонтери і небайдужі люди відбудовують нашу охорону здоров’я, аби медики нас могли захищати від коронавірусу. Фонд Порошенка також не стоїть осторонь.

Це далеко не перша передача допомоги, в тому числі і по Одеському регіону. Завтра ми передаватимемо захисні костюми в райцентри Одеської області», – сказав народний депутат.