Ахтем Чийгоз: влада за два місяці карантину не зрозуміла, як ефективно діяти і допомогти людям

Дії влади під час карантину ще раз показали її неефективність і повну безпорадність. Про це наголосив народний депутат від «Європейської Солідарності» Ахтем Чийгоз під час ефіру на телеканалі «Прямий».

«З початку пандемії основне організаційне навантаження на себе взяло суспільство. Люди змогли мобілізуватися і допомогти країні в складний період. Наголошую – не влада, а люди цієї країни. За два місяці карантину ми так і не побачили логічних, послідовних і ефективних кроків та дій влади у боротьбі з коронавірусом, наслідків від нього для економіки країни», – зауважив народний депутат.

«Влада так і не змогла правильно пояснити людям важливість карантину, заспокоїти, допомогти тим, хто цього потребував», – додав він.

На переконання Чийгоза, найжахливіше – це подвійні стандарти під час карантину.

«Люди спочатку дисципліновано підійшли до карантину, але потім, коли побачили непрофесійні і нелогічні дії влади, і головне, наявність подвійних стандартів, коли одним під час карантину нічого не дозволено, а іншим дозволено, стали самі вирішувати як їм діяти. Чому досі закриті маленькі овочеві ринки, натомість працюють великі, чому працює «Епіцентр»?» – зауважив політик.

«Доти, доки люди не побачать чітких і ефективних дій від влади щодо карантину і виходу з нього, складно буде вимагати їхньої адекватної реакції і дотримання обмежень», – зауважив народний депутат.