«Європейська Солідарність» Київщини пакує 10 000 наборів із засобами захисту

«Європейська Солідарність» Київщини пакує 10 000 наборів із засобами захисту. В кожний пакунок входять рукавички, захисні маски, антисептики, а також інформаційні матеріали про правила перебування на карантині.

Активістів у роботі підтримав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ми робимо свою справу щодня. Робимо все, щоб допомогти людям, захистити лікарів. Допомогти тим, хто фактично через карантин і пандемію опинилися в ситуації, коли просто закінчилися гроші. Допомогти їм продуктами харчування, увагою, ліками – це завдання кожної небайдужої людини. І хочу наголосити, що в партії «Європейська Солідарність» небайдужих людей багато. Ми не налаштовані на те, щоб просто критикувати владу. Ми робимо все, що від нас залежить, щоб допомогти країні, допомогти народу», – сказав лідер «Європейської Солідарності».

«Вже травень місяць, а людям досі ніде взяти ні масок, ні антисептиків. На аптеках досі висять написи «Масок немає» і «Не заходити без маски». Ми чудово розуміємо, що крім нас мешканцям Київщини ніхто не допомагає і не допоможе. Тому робимо все можливе, щоб люди були забезпечені найнеобхіднішим», – наголосив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини, депутат обласної ради Георгий Цагареішвілі.

Ці набори волонтери безкоштовно роздаватимуть всім охочим – на вулицях, біля супермаркетів та в інших громадських місцях.