Лікарні Хмельниччини отримали захисні костюми від Порошенка

Лікарні Хмельниччини отримали чергову партію благодійної допомоги від Фонду Порошенка та корпорації Roshen. 100 захисних костюмів передано у військовий госпіталь і 100 костюмів отримала Славутська районна лікарня.

Про це повідомив народний депутат від «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв, який передав цю допомогу від Фонду Порошенка.

«На сьогодні залишається проблемою забезпечення лікарів наших медзакладів захисними засобами, зокрема, захисними костюмами і бахілами. Тому допомога від Фонду Порошенка своєчасна і дуже нам необхідна сьогодні. До речі, для лікарень Хмельниччини – це вже другий благодійний вантаж від Фонду Порошенка», – зазначив головний лікар Славутської центральної районної лікарні Віктор Іващук.

Фонд Порошенка постійно підтримує і захищає лікарів по всій Україні. Також «Європейська Солідарність» першою висунула вимоги страхувати медичних працівників і допомагати у випадку зараження на коронавірус, наголошують партійці. 

«Я дуже здивований, що влада не тільки не подбала про максимальний захист лікарів, а ще й впиралась ініціативам нашої фракції», – наголосив Володимир Ар’єв.

Володимир Ар’єв зауважив, що в «Європейській Солідарності» математично прораховують потреби у засобах захисту тієї чи іншої лікарні, аби забезпечити їх в необхідній кількості доти, доки нинішня влада прийде до тями і почне централізовано і оперативне це робити».