Медики Сумщини отримали захисні костюми від Порошенка

Фонд Петра Порошенка та корпорація ROSHEN днями передали Сумській області другу партію з 500 комплектів захисних медичних костюмів.

Протягом всього тижня партійці Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» доставляють по 50 комплектів костюмів в районні лікарні, «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань», Сумський обласний шкірно-венерологічний диспансер, ще 100 комплектів було передано КНП Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня».

Всі костюми сертифіковані, виготовлені за сучасними технологіями. Високу якість захисних костюмів одразу оцінили лікарі, які приймали допомогу від Фонду Порошенка.

«Дуже гарний костюм, який не пропускає воду та дійсно захищає повністю і цілісно медичних працівників від можливих інфекційних агентів. Така допомога є вкрай важливою, коли наша країна потерпає від такої проблеми, як коронавірус, а безпека медичних працівників, які безпосередньо працюють з цією бідою, вона першому місці. Тому починати лікування потрібно з того, щоб убезпечити і захистити кожного медичного працівника, який йде в осередок хвороби. За рахунок цих костюмів можу впевнено сказати, що наші медпрацівники будуть почувати себе більш спокійно та впевнено», – зазначив директор КНП Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня» Ігор Змисля.

Не менш високу оцінку захисним костюмам дав і директор КНП Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» Тарас Злиденний. «Ми дуже вдячні Фонду Порошенка. Це перша благодійна допомога нашому медичному закладу. Раніше, щоб захистити лікарів, доводилось все купляти за власний кошт, навіть медичним працівникам доводилося купляти засоби захисту за власний кошт», – розповів керівник медзакладу.

В команді «Європейської Солідарності» запевнили, що це не остання допомога і в подальшому Фонд Порошенка та партія буде підставляти плече лікарям в боротьбі з пандемією.

«Ми маємо не забувати справді жахливу статистику – кожен п’ятий в Україні захворілий на коронавірус – це лікар. Сьогодні Фонду Порошенка та партії «Європейська Солідарність» доводиться виправляти помилки влади, яка вчасно не подбала про надійний захист медпрацівників, тому доводиться допомагати нашим лікарям рятувати не тільки життя інших українців, а й почуватися безпечно, перебуваючи на передовій в боротьбі с коронавірусом», – зазначив голова фракції «ЄС» Сумської міськради Дмитро Лантушенко.