Медзаклади Вінниччини отримали 1 000 захисних костюми від Порошенка

1 000 захисних костюми від Фонду Порошенка та компанії Рошен партійці «Європейської Солідарності» доставили медичним закладам Вінниччини. Комплекти доставили медикам Козятинського, Калинівського, Хмільницького, Оратівського, Тростянецького, Немирівського, Жмеринського, Шаргородського та Могилів-Подільського районів, а також Вінницької обласної дитячої інфекційної лікарні.

Головний лікар Шаргородської центральної районної лікарні Віталій Чорний наголосив: «Дуже дякую Фонду Порошенка за допомогу. Адже якщо на виплату заробітної плати нам коштів ще вистачає, то на медикаменти і витратні матеріали – недостатньо. А якісні захисні костюми нам вкрай необхідні – вони обов’язково знадобляться».

Його колега, головний лікар Немирівської центральної районної лікарні додав: «Від себе особисто і від усього колективу я дякую за допомогу Фонду Порошенка. Костюми справді хороші, високої якості. Добре, що вони з бахілами. Нам це стане у нагоді».

За словами голови Вінницької територіальної організації партії Андрія Гижка, така комунікація має реальні наслідки. Наприклад, у Вінницькій районній лікарні жоден медик не захворів.

«Щоб подолати пандемію, потрібно убезпечити самих медичних працівників. «Європейська Солідарність» і Фонд Порошенка реальними кроками домагаються захисту наших медиків. Ряд медзакладів у місті Вінниці та 12 районах вже отримали від нас захисні комплекти. Наші народні депутати ініціювали позачергове засідання Верховної Ради для розгляду законопроекту про страхування лікарів. Медики мають відчувати нашу підтримку», – сказав Андрій Гижко.

«Нині, коли держава неспроможна надати лікарям індивідуальні засоби захисту, ми не будемо осторонь. Наші лікарі знаходяться на передовій. Кожного дня вони ризикують своїм здоров’ям і життям. Тому важливо зробити все, щоб захистити, у першу чергу, медичних працівників, які щоденно допомагають хворим», – прокоментував народний депутат восьмого скликання Руслан Демчак.

Першу партію допомоги для медиків області передали на початку квітня. Тоді Андрій Гижко разом із Русланом Демчаком доставили 1400 захисних комплектів Вінницькій районній лікарні, 700 – Вінницькій міській лікарні №1 та 100 костюмів – Вінницькій обласній лікарні імені Михайла Пирогова. Згодом захисні комплекти отримали Вінницький обласний лабораторний центр, Іллінецька та Липовецька центральні районні лікарні.