В Полтавській області Ніна Южаніна передала медикам захисні костюми від Порошенка

В Полтавській області народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна передала захисні костюми і окуляри для лікарів КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування», КНП «Миргородська центральна районна лікарня» і КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня».

Про це вона повідомила в ефірі «Прямого».

«Я зараз у Полтавській області у Лубенській лікарні інтенсивного лікування, і поряд зі мною лікарі, які отримали від Фонду Порошенка допомогу – захисні костюми. Ці захисні костюми дуже високої якості. Це оцінили лікарі.

Ми вже були у Полтаві, Миргороді, сьогодні в Лубнах, де передаємо в лікарні захисні костюми. Спілкуючись із лікарями, я розумію, що для них справді важливо отримати надійні засоби захисту, які дають їм можливість безпечно працювати і допомагати людям», – сказала вона.

«Треба сказати, що абсолютно всі лікарі із розумінням ставляться до виконання своїх обов`язків, всі працюють. На жаль, до цих пір на місцях медичні працівники не отримали обіцяні доплати у розмірі 300% від окладів», – додала представниця «Європейської Солідарності».

Народний депутат підкреслила, що місцева влада і меценати зараз найбільше допомагають лікарням у боротьбі з коронавірусом.

«Насправді медиків найбільше підтримують місцеві бюджети. Саме завдяки співпраці із місцевою владою їм вдалося матеріально заохотити і забезпечити медпрацівників. Щодо засобів захисту дуже ефективно спрацювали волонтери і меценати, які забезпечили лікарів засобам захисту і всіма необхідними матеріалами», – зазначила Южаніна.

Вона підкреслила що неприпустимо не виплачувати лікарям доплати, обіцяні державою, і висловила сподівання, що дуже швидко лікарі отримають ці кошти.