Київська міська клінічна лікарня №1 отримала від представників «Європейської Солідарності» захисні костюми, куплені Фондом Порошенка

Київська міська організація партії «Європейська Солідарність», Фонд Порошенка та корпорація Roshen в рамках благодійної програми із забезпечення захисними засобами медиків по всій Україні, передали захисні костюми лікарям Київської міської клінічної лікарні №1. Костюми медикам лікарні передали члени Президії Центральної Ради партії Сергій Таран та Дінара Габібуллаєва.

Сергій Таран зазначив, що лікарі сьогодні на передовій, але їм немає чим захищатися.

«Тому в Україні кожен п’ятий хворий на коронавірус – медик. Це найвищий показник захворювань серед лікарів в Європі», – зазначив він.

Сергій Таран також наголосив, що Україна – єдина країна в Європі, де під час пандемії медикам не доплачують зарплату. «Хоча у коміксах «кварталу» розказують про якісь 300%», – додав він.

«Коли держава не може гарантувати безпеку тих, хто її захищає, це має робити опозиція і відповідальні громадяни», – підкреслив він.

В свою чергу, Дінара Габібуллаєва також підкреслила, що медики залишилися у боротьбі з короновірусом сам на сам.

«Така собі війна без зброї. Медики майже не забезпечені елементарними засобами захисту, не кажучи про костюми. Маски шиють самі з марлі, а антисептики отримують не медичні», – наголосила вона.

Дінара Габібуллаєва також зауважила, що поспілкувавшись з медиками, зрозуміла: влада абсолютно ігнорує захист одного з найважливіших фронтів – медичного.

Загалом Фонд Порошенка та корпорація Roshen закупили 130 тисяч захисних костюмів, 10000 окулярів, 300 000 масок та сучасне обладнання для лікарень. Також відремонтовано 34 апарати ШВЛ та закуплено запчастини для 12 ШВЛ. Ця робота триває і триватиме доти, доки Україна не переможе у боротьбі з коронавірусом.