На Франківщині «Європейська Солідарність» передала медичне обладнання і засоби індивідуального захисту Косівській ЦРЛ

На Франківщині «Європейська Солідарність» передала медичне обладнання і захисні костюми Косівській центральній районній лікарні. Костюми індивідуального захисту забезпечили Фонд Порошенка і корпорації Roshen. А депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб та голова Косівської районної організації партії Михайло Павлюк – мобільний апарат ШВЛ Draeger Oxylog 1000, монітор пацієнта Siemens SC 9000 XL, два ендоскопи фірми Olympus, а також аксесуари для ендоскопії та відсмоктувач.

«Дуже важливо захистити лікарів в цей складний час, які на жаль часто заражаються коронавірусом. Приємно, що пам’ятають не тільки про проблеми епідемії, а й про інші потреби нашого закладу. Тому щиро вдячні таким благодійним ініціативам», – розповів головний лікар Косівської ЦРЛ Дмитро Микитюк

«У час пандемії ми всі переконуємось наскільки важливе якісне медичне забезпечення. За доброю традицією сьогодні передаємо необхідні сучасні речі, які точно допоможуть у лікуванні та діагностиці багатьом мешканцям Косівщини», – зазначив Сергій Басараб.