Столичні лікарі отримали засоби індивідуального захисту від Фонду Порошенка

«Європейська Солідарність» Києва передала столичним лікарям захисні костюми та окуляри від Фонду Порошенка і корпорації Roshen. Допомогу отримали Міська клінічна лікарня №3 і Київський міський центр нефрології та діалізу.

«Ми є лікарнею, де приймають хворих на пневмонію. Звісно, періодично до нас звертаються пацієнти, які хворі на COVID-19, адже симптоми можуть бути схожими. Було кілька випадків інфікування медичного персоналу, але, на щастя, вони пройшли в легкій формі. Тому питання забезпеченості медичного закладу засобами індивідуального захисту дуже важлива. Із цими захисними костюмами та окулярами ми будемо додатково озброєні», – розповів головний лікар клінічної лікарні №3 Петро Іващенко.

Міській клінічній лікарні №3 і Київському міському центру нефрології та діалізу передали 100 окулярів і 500 костюмів високого ступеня захисту.

«Специфіка наших пацієнтів у тому, що при інфекційній хворобі ми не можемо відправити їх в інші опорні лікарні, оскільки вони три-чотири рази на тиждень потребують сеансів гемодіалізу. Ми на базі нашого центру облаштували обсерваційну зону для хворих на COVID-19. Тому нам захисні костюми та окуляри дуже потрібні. І ми дуже вдячні Європейській Солідарності Києва за допомогу», – директор Київського міського центру нефрології та діалізу Едуард Красюк.

«Сьогодні ми передали двом столичним лікарням100 окулярів і 500 захисних костюмів високого ступеня захисту від Фонду Порошенка. Ці медзаклади не є опорними для хворих на коронавірус. Але це не означає, що їхні медпрацівники не потребують засобів індивідуального захисту. Вони так само ризикують своїм життям і здоров’ям, приймаючи пацієнтів, які можуть і не знати, що хворіють на COVID-19. Тому зараз важливо захищати медичних працівників усіх лікарень, що і робить «Європейська Солідарність» Києва за підтримки Фонду Порошенка», – зазначив очільник «Європейської Солідарності» у Києві Володимир Прокопів.

Загалом Фонд Порошенка придбав 130 тисяч захисних костюмів, а також окуляри, маски та обладнання для лікарень. Наразі по всій країні розвозять чергову партію захисних костюмів високого ступеня захисту, які днями прибули з Південної Кореї.

«Допомога від «Європейської Солідарності» – комплексна. Ми, за підтримки Фонду Порошенка, формуємо набори із продуктами першої необхідності для малозабезпечених, і так само дбаємо про медичних працівників, забезпечуючи їх засобами індивідуального захисту. Сьогодні передали захисні костюми та окуляри Міській клінічній лікарні №3 і Київському міському центру нефрології та діалізу, аби медики могли повноцінно виконувати свою роботу і не боятися за власне здоров’я», – зауважив депутат «Європейської Солідарності» Києва Сергій Артеменко.