Ірина Геращенко: команда Порошенка здобула безвіз попри російську агресію, а Зеленський під прикриттям коронавірусу влаштував «безвиїзд»

П’ятий Президент Петро Порошенко здобув для України безвіз, незважаючи на збройну агресію Росії на Донбасі. А Зеленський, прикриваючись пандемією COVID 19, обмежує право на вільне пересування для українців. 

Про це пише співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Ми пишалися, що вибороли безвіз. Я тоді виграла безліч парі, навіть деякі найближчі друзі не вірили, що ЄС надасть Україні безвіз в шенгенській зоні в період агресії на Донбасі. В Ризі, на саміті Східного партнерства Порошенко зробив неймовірне і добився вилучення політичного пункту з безвізової угоди – про прив’язку відкриття кордонів до закінчення війни на Донбасі», – наголосила вона.

Геращенко пише, що натомість у Зеленського посилюють контроль за україцями і вибудовують авторитарну державу, обмежуючи права і свободи.

«Зеленський і ко будують безвиїзд, нову стіну і завісу. Й карантин тут ні до чого. Під приводом боротьби з COVID ці хлопці знищують демократію і громадянські свободи. Це їх ідеологія – взяти під контроль все: ваше спілкування, ваші пересування світом, ваше життя, все. Так будуються тоталітарні держави. Ми готуємо відповідні запити до уряду і вимагаємо негайних роз‘яснень від МЗС: що взагалі відбувається», – повідомила Ірина Геращенко.