Ірина Геращенко: зізнання головного санітарного лікаря доводять, що у Зеленського імітують бурхливу діяльність і залякують людей

Влада не має стратегії і тактики щодо епідемії коронавірусу, тому імітує бурхливу діяльність і намагається тримати суспільство в атмосфері страху. Так прокоментувала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко зізнання головного санітарного лікаря Віктора Ляшка про те, що карантинні обмеження – зокрема закриття парків та скверів – запроваджували не через епідеміологічні показання, а для психологічного тиску на громадян.

«Віктор Ляшко просто виявився найбільш чесним з цієї гоп-компанії. Вголос визнав всім очевидну правду. Коли немає стратегії і тактики, треба імітувати бурхливу діяльність і тримати суспільство в атмосфері страху», – вважає Геращенко.

«Всі цивілізовані країни будуть взаємини влада- суспільство на довірі, народ чекає від правителів правду. Тоталітарні ж режими будуються на атмосфері страху і брехні. Ніхто так і не пояснив українцям, чому коли в країні був один хворий, оголосили карантин, закрили метро і парки. При цьому метро не закривалося в жодній європейській столиці. Сьогодні, коли ріст інфікованих складає плюс кілька сотень щодня, влада під тиском протестів, пішла на послаблення карантину в специфічний спосіб – закриті дитячі садочки і громадський транспорт», – зазначає Ірина Геращенко.

Співголова фракції також наголосила, що влада вчасно не забезпечила медиків ні засобами захисту, ні доплатами за роботу з хворими на коронавірус. Заборони, утиски прав і свобод стали головним інструментом влади Зеленського для протидії епідемії – застерігає Геращенко.

«Українська влада залишила лікарів незахищеними перед епідемією, без костюмів і доплат, й переклала відповідальність за нерозповсюдження пандемії на людей, їх самоорганізацію і самодисципліну. Сама ж влада під шумок боротьби з вірусом активно закручує гайки демократії, прав і свобод. Парки заборонені, самотні прогулянки сквером чи заняття спортом заборонені, для виїзду за кордон потрібен дозвіл компетентних органів, проти політичних опонентів і ветеранів організовують справи, репресивна машина посилюється, силовим структурам єдиним не зрізають фінансування, а навпаки, збільшують. Атмосфера страху замість довіри – це і є нова ідеологія», – резюмує співголова фракції «Європейська Солідарність».