Лікарі Черкащини отримали захисні костюми від Фонду Порошенка

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко разом з народним депутатом Марією Іоновою та представниками Черкаської організації партії передали від Фонду Порошенка захисні костюми та спеціальні захисні окуляри багаторазового використання медикам Чигиринської багатопрофільної лікарні та Черкаської обласної дитячої лікарні.

Ці костюми допоможуть лікарям, медичним сестрам та персоналу лікарні захиститися від Covid-19 і безпечно виконувати свої обов’язки.

«Якщо в першій хвилі ми передавали ці костюми опорним лікарням, які зустрічають і лікують хворих на COVID-19, то зараз ми намагаємося допомогти і дитячим лікарням, і обласним лікарням широкого профілю. Усе – аби лікарі були захищені»,- сказала Ірина Геращенко.

Вона наголосила, що сьогодні дуже важливо дотримуватися карантину і захистити українського медика. «Зарплата лікаря – чотири-п’ять тисяч гривень. Зарплата медсестри – від трьох до чотирьох тисяч. Така сума не стимулюватиме лікарів працювати. Тому варто модернізувати реформу. Зокрема, необхідно перерахувати тарифи, аби лікарням другої ланки дати більше фінансування для проведення лікування та підвищити зарплату медиків», – додала Ірина Геращенко.

«Вважаю, що наш громадянський обов’язок підтримувати лікувальні заклади. Тримаємо руку на пульсі й надалі будемо допомагати», – наголосив голова Черкаської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Кудактін.

Загалом, команда Порошенка і корпорація Roshen закупили 130 тисяч захисних костюмів для українських лікарень. Більше 100 тисяч вже розподілені в медзаклади по всій країні.