Артур Герасимов: «Європейська Солідарність» закликає відновити справедливість і повернути виплати всім медикам, у яких буде діагностовано Covid-19

Фракція «Європейська Солідарність» закликає парламентарів відновити справедливість і повернути виплати всім медичним працівникам, у яких буде діагностовано  Covid 19 так, як це і було від початку запропоновано автором законопроекту 3376 Петром Порошенком.

Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Сьогодні фракція «Європейська Солідарність» надіслала відкритий лист лідерам всіх депутатських фракцій та груп Верховної Ради. Наша пропозиція – запровадити безумовні страхові виплати всім медичним працівникам, які заразилися вірусом Corvid 19 у розмірі до 100 неоподаткованих мінімумів. Проблема в тому, що надбавка в 300%, яку мають доплачувати зараз, стосується лише невеликої кількості лікарів, але реальна небезпека заразитися існує для всіх без винятку медичних працівників», – сказав Герасимов.

Він наголосив, що в Україні дуже багато лікарів захворіли на коронавірус і тому вони мають бути захищені.

«Загрозливо, що в Україні аномально висока кількість медичних працівників серед тих, хто захворів на коронавірус. Якщо Верховна Рада не допоможе медпрацівникам сьогодні, хто допоможе тим людям, які можуть захворіти вже завтра. Ми пропонуємо внести зміни до закону 3376-1, який був ухвалений 7 травня.

«Європейська Солідарність» закликає відновити справедливість і повернути виплати всім медичним працівникам, у яких буде діагностовано  Covid 19 так, як це і було від початку запропоновано «Європейською Солідарністю». Просимо всі фракції і групи долучитися до підписання законопроекту про внесення змін до статті 39 закону України про захист населення від інфекційних хвороб», – зазначив співголова фракції.