Микола Величкович: у Зеленського не спромоглися виплатити медикам їхні зароблені гроші

Уряд Зеленськского не спромігся виконати власне рішення про виплату надбавок медичним працівникам. Така недолугість свідчить про відсутність компетенції виконувати владні повноваження. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович в ефірі телеканалу «Прямий».

«Державна вертикаль не працює. Один регіон виплатив медикам, всі інші – ні. І тут посилатися на те, що хтось з адміністрації чи з управлінння щось десь зробив, і тому гроші не дійшли – це можна було б в одному, двох, трьох, п’яти регіонах. Але щоб вся країна не мала можливості виплатити лікарям, які є зараз на передовій – це просто неспроможність вертикалі влади виконувати владні повноваження», – заявив депутат.

Він підкреслив, що це обов’язок уряду виконувати свої повноваження в тому числі виплачувати заробітну плату лікарям.

«І в умовах пов’язаних з COVID-19 тут мали бути докладені всі зусилля. А виявляється, що не працює», – зазначив Микола Величкович.

Депутати зауважив: «Стоїть питання чи це просто параліч влади, бо вони не знають і не вміють працювати, чи це якась свідома дія?»

За його словами, пояснення прем’єра про те, що місцеві адміністраці начебто виконували якесь минулорічне рішення уряду, не викликає довіри, бо виникає інше питання – чи уряд має нормальну комунікацію з місцевою владою і чи доводить свої рішення до влади на місцях.

Крім того, є велика проблема з тим, що Кабінет міністрів запізно приймає рішення, якими регулюється ситуація в тій чи іншій сфері.