Представники «Європейської Солідарності» привітали медичних сестер військового шпиталю з професійним святом

Київська міська організація партії «Європейська Солідарність» привітала медичних сестер Головного військового клінічного шпиталю з Міжнародним днем медичної сестри. Члени Президії Центральної Ради партії Сергій Таран та Дінара Габібуллаєва вручили медичним працівникам квіти, фрукти і солодощі.

Сергій Таран зазначив, що медичні сестри військового шпиталю є особливими працівниками, тому що вони воюють одночасно на двох фронтах.

«Медичні сестри військового шпиталю знаходяться одразу на двох фронтах. Вони захищають життя на фронті і захищають здоров’я наших громадян всередині країни. Обов’язком суспільства є підтримка цих мужніх справжніх воїнів світла в білих халатах», – наголосив він.

Також Сергій Таран подякував за сумлінну працю, і підкреслив, що для «Європейської Солідарності», безпека країни є головним пріоритетом.

«Партія «Європейська Солідарність», яка об’єднує в своїх лавах волонтерів, ветеранів, вважає своїм пріоритетом безпеку країни. І для нас велика честь сьогодні, в Міжнародний день медичної сестри, вітати тих, чиї руки підтримують безпеку і захищають нас від пандемії», – сказав він.

Голова громадської організації «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва подякувала медичним сестрам за мужню боротьбу з пандемією.

«Ми щиро вдячні за те, що ви мужньо протидієте коронавірусу. Зазирнувши у ваші очі, ми бачимо силу, витримку, натхнення і мужність. Кожного дня ви ведете війну з пандемією, тому ваш внесок у боротьбу є неоціненним», – наголосила вона.