Мобільний рентген апарат отримала Вінницька районна лікарня від Фонду Порошенка

Сучасний мобільний рентген апарат вартістю 1 млн гривень від Благодійного Фонду Порошенка отримала Вінницька районна клінічна лікарня, яка визначена опорною для прийому пацієнтів із COVID-19 зі всієї Вінницької області.

За словами головного лікарня Олександра Кривов’яза, в арсеналі лікарні до цього був старий, 1985-го року випуску, рентген апарат. Тому наявність такої медичної техніки вкрай важлива для закладу.

«Тепер ми можемо проводити діагностування пневмонії безпосередньо в палаті. Пацієнту не потрібно нікуди йти. Ми вкотре отримує найнеобхідніше від Фонду Порошенка. Бо лише вчора сусідню лікарню закрили через зараження лікарів на вірус і тепер всі пацієнти із міста поступають до нас. Наявність мобільного рентген апарату дає нам можливість оперативно проводити обстеження і запобігати ускладненням», – сказав головний лікар Олександр Кривов’яз.

Представник «Європейської Солідарності», народний депутат восьмого скликання Руслан Демчак додав: «Фонд Порошенка намагається вчасно й оперативно реагувати на потреби лікарів. Місяць тому, коли ми передавали першу партію захисних костюмів у лікарню, запитували медиків про нагальні потреби. Саме мобільний рентген апарат був у цьому переліку. Ми раді, що допомога Фонду надійшла вчасно і є на сьогодні найнеобхіднішою для лікарні. Сподіваємося, що це дасть можливість уникнути важкої патології, вчасно діагностувати і надати необхідну допомогу. А найголовніше – зберегти життя».

Як зазначив голова Вінницької територіальної організації партії Андрій Гижко, завдяки Фонду Порошенка, корпорації Roshen та «Європейській Солідарності» 10 лікарень в країні будуть робити скрін-аналіз легенів на нових рентген апаратах.

«Під час скорочення штатів, не доведеної до кінця медичної реформи, публічного звинувачення у розповсюдженні вірусу, брехливого підвищення заробітної платні, а ще й популістського законопроекту, ми продовжуємо бути поряд з лікарями. Сьогодні вони на передовій», – сказав Андрій Гижко.

Нагадаємо, раніше Фонд Порошенка та корпорації Roshen доставили лікарням Вінницької області 3400 захисних медичних костюми, реанімаційне обладнання на суму понад 300 тисяч гривень. Вінницька районна лікарня отримала від Фонду відремонтований апарат штучної вентиляції легень.