Захисні костюми для лікарів сьогодні як бронежилети для військових на передовій – Михайло Забродський передав лікарям Дніпропетровщини захисні засоби від Фонду Порошенка

У лікарні Кривого Рогу, Камянського та Дніпра передані захисні костюми, маски та окуляри від Фонду Порошенка. Засоби захисту передав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський, який перебував з робочою поїздкою у Дніпропетровській області.

Завідувачка відділення для дітей раннього віку міської дитячої лікарні №6 Людмила Полуциганова зазначила, що потреба в засобах індивідуального захисту актуальна завжди.

«Потребують медичні працівники засоби індивідуального захисту. Це халати, костюми, перчатки, маски. Все це нам потрібно зараз», – сказала вона.

«Потреба є завжди. Ми отримуємо від департаменту, благодійних організацій, від приватних осіб. Всім вдячні за допомогу», – додав генеральний директор міської дитячої лікарні №6 Віктор Слатвицький.

«У час вільний від засідань комітетів і Верховної Ради України продовжуємо нашу шляхетні місію», – розповів депутат про передачу засобів захисту лікарям, організовану Фондом Порошенко та волонтерськими штабами «Європейської Солідарності» у лікарні по всій Україні.

Він зауважив, що у інфекційній лікарні №1 Кривого рогу дуже складна ситуація із забезпеченням засобами захисту лікарів і Фонд Порошенка передає туди костюми, яких так потребують медики.

«Поспілкувавшись із лікарями з’ясували, що ситуація із захворюваність на коронавірус у місті складна, але контрольована», – розповів Михайло Забродський.

У місті Камянське депутат також передав захисні костюми для лікарів.

У місті Дніпро Михайло Забродський предав захисні костюми лікарям Дніпровської міської клінічної лікарні №6, Міської клінічної лікарні №21 та міської клінічної лікарні №16.

«Півтисячі захисних костюмів доставлено у медичні заклади міста Дніпро і Дніпропетровської області. До них ще додано 4 тисячі захисних масок і півсотні захисних окулярів», – повідомив він.

Депутат наголосив: «Всі ми добре знаємо, що ті, хто знаходиться на передньому краї боротьби із небезпечним вірусом, мають бути так само добре захищені як і військовослужбовець, який виконує завдання на лінії зіткнення. І сьогодні захисна маска і захисний халат для лікаря – це як кевларовий шолом і бронежилет для солдата наших Збройних сил».