Михайло Забродський: волонтери рятують армію від коронавірусу, а в Зеленського тільки рапортують

У Збройних силах України вдалось зупинити поширення коронавірусу, але влада повністю провалили забезпечення засобами індивідуального захисту, і це забезпечення знову взяли на себе волонтери та благодійники.

Про це сказав генерал-лейтенант, народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський.

«Збройні сили і військові взагалі, дякуючи своїй військовій організації і чітко встановленому порядку, виконання бойових завдань, на відміну від більшої частини суспільства здатні більш активно протидіяти і такого роду загрозам. Організаційні заходи були досить ефективними. ЗСУ на фоні захворювання на коронавірус виглядають дуже непогано», – сказав він.

Генерал-лейтенант наголосив, що влада заявляє про повне забезпечення армії засобами індивідуального захисту, але поставки були реалізовані запізно і в недостатній кількості.

«Можна було припустити, що кількість захворівших буде більшою. Така ситуація – це великий плюс військових медиків, військового командування, які своєчасно вжило відповідних заходів і та загроза, яка потенційно поставала перед нашими ЗСУ, подолана на сьогодні. На жаль, цього не можна сказати про іншу складову, це питання забезпеченості ЗСУ засобами захисту. ЗСУ на словах і по звітам забезпечені всім необхідним, але насправді все інакше. Всі ті військові частини, де ми бували і передавали захисні костюми – ще ніхто не сказав «ні, нам непотрібно». Всі брали і дякували», – зазначив Забродський.

«Можу провести аналогію з 2014 роком, коли за рахунок волонтерів до ЗСУ доставлялося якщо не все, то майже все. В цій ситуації влада зробила ставку не на власні сили, а на тих людей, які не стоятимуть осторонь. Офіційні джерела кажуть, що із забезпеченням армії у нас все бадьоро, насправді ж це все завдяки волонтерам», – додав він.