В Запоріжжі «Європейська Солідарність» влаштувала патріотичний автопробіг до Дня Європи

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» організувала патріотичний автопробіг до Дня Європи. Три десятки автівок під прапорами України, Європейського Союзу та «Європейської Солідарності» проїхались від Майдану Героїв, де запоріжці відстоювали євроінтеграцію, до оновленого завдяки децентралізації Запорізького міжнародного аеропорту.

«Безвіз і асоціація з ЄС – одне з найбільших досягнень України за останні роки. Завдяки реформам Петра Порошенка для нашої держави нарешті відкрились кордони і ми стали частиною цивілізованого світу», – зазначив керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов.

«Аеропорт, яким ми маємо сьогодні став таким завдяки спрямуванню коштів з державного бюджету до місцевих, що власне є найбільшим досягненням реформи децентралізації», – зауважив він.

В кожній з локацій до маршруту долучались мешканці Запоріжжя. За останні роки патріотичні автопробіги стали традиційними заходами, якими «Європейська Солідарність» об’єднує запоріжців. Партійці організовують пробіги до Дня Соборності, Дня Незалежності і Дня Європи.