Артур Герасимов: «Європейська Солідарність» наполягатиме на терміновому ухваленні змін до закону про страхування всіх лікарів, які захворіли на COVID -19

«Європейська Солідарність» наполягатиме на найскорішому ухваленні законопроекту про страхування всіх лікарів, які захворіли на COVID -19.

Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в коментарі журналістам.

«Європейська Солідарність» ще раз порушила питання страхування медиків. Існує законопроект, підписаний керівництвом «Європейської Солідарності», «Батьківщини» і «Голосу». Ми закликали в першу чергу монобільшість також приєднатися і підписати цей законопроект. Ініціативу, яка була проголосована, на жаль, було спотворено. Якщо на випадок смерті від коронавірусу медики застраховані, то на випадок захворювання – ні, тому що команда Зеленського вставила норму, яка практично не дозволяє лікарям отримати страховку у випадку захворювання на коронавірус», – сказав Герасимов.

Він наголосив, що лікарі обурені ухваленим законом про захист медиків, який передбачає страхування лише на випадок смерті чи інвалідності медпрацівника внаслідок захворювання на коронавірус.

«Я щойно повернувся з Донецької області, де відвідував багато лікарень, в які ми передавали захисні костюми від Фонду Порошенка, і ми багато говорили з лікарями. Коли ми їм говорили, як прописана норма, це викликало в лікарів обурення. Тому що вони як ніхто розуміють, що те, як сьогодні команда Зеленського прописала страхування лікарів, це, на жаль, називається «відсутність страхування». Саме тому «Європейська Солідарність» внесла свій законопроект і ми будемо вимагати його найскорішого ухвалення», – зазначив співголова фракції.