Ініціатива влади щодо запровадження кримінальної відповідальності військового керівництва ЗСУ небезпечна для тих, хто на передовій – Микола Величкович

Ініціатива запровадження кримінальної відповідальності військового керівництва Збройних сил є небезпечною для військових, які зараз на передовій боронять Україну від російських окупантів. Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович в ефірі телеканалу «Прямий».

Він розповів, що фракція на засіданні в понеділок обговорила законопроект щодо запровадження кримінальної відповідальності військового керівництва Збройних сил фактично за військові дії.

«Європейська Солідарність» виступає категорично проти цього законопроекту», – підкреслив депутат. Величкович зауважив, що цей законопроект поки що знятий з розгляду парламенту на засіданні у вівторок.

«Ми будемо пояснювати його небезпеку. Наш колега генерал Забродський наголосив, що це в першу чергу б’є по тих військових, які на передовій лінії. І це вкладається у концепцію «просто надо перестать стрелять», – зауважив Микола Величкович.   

«Ми вважаємо цей законопроект небезпечним», – наголосив представник «Європейської Солідарності».