Ірина Геращенко: у Зеленського хочуть переслідувати захисників України і запровадити кримінальну відповідальність для військових

Команда Зеленського реалізує кремлівський реванш і має намір переслідувати не тільки волонтерів та ветеранів російсько-української війни, а ще й чинне військове керівництво Збройних сил, які боронять українську землю від окупанта. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на Погоджувальній раді.

Вона підкреслила, що на розгляд парламенту цього тижня хочуть винести ганебний законопроект про кримінальну відповідальність військового керівництва.

«Я хочу нагадати, що за часів Верховного Головнокомандувача ЗСУ Петра Порошенка наша героїчна українська армія звільнила 70% захопленого російською армією українського Донбасу. За час першої річниці Президента Зеленського не звільнено жодного сантиметра української землі», – наголосила Геращенко.

Вона підкреслила: «Навпаки наша армія за його наказом відступає углиб, розводять війська, біля яких стріляють, і в цей час ми ще «мотивацію» в лапках даємо українській армії – кримінальну відповідальність військовим».

«Це все дуже добре лягає в інші заходи по реваншу – всі ці репресії проти ветеранів і волонтерів», – зазначила Ірина Геращенко.

«Ми наполягаємо на тому, щоб цього тижня в порядку денному було створення ТСК по справі Шеремета. Верховний Головнокомандувач і президент Зеленський вже в принципі оголосив винних – і це ветерани і волонтери. Але давайте, нехай своє слово у цьому скажуть так само незалежні дослідники», – також сказала співголова фракції «Європейська Солідарність».