Ірина Геращенко: «Європейська Солідарність» наполягає на змінах до закону про захист медиків щодо виплати страховки всім лікарям, які захворіли на COVID

«Європейська Солідарність» розробила зміни до закону про захист медиків щодо виплати страховки всім лікарям на випадок захворювання на COVID 19 і закликає депутатів їх підтримати.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на Погоджувальній раді.

«Дуже важливо, що ви дурите лікарів. Половина регіонів так і не отримала 300% надбавки до своїх мізерних зарплат. Ніякої страховки немає, тому що немає насправді ніякої інвалідності по інфекційним хворобам. Тому ми розробили зміни до закону авторства «слуг», який ухвалили минулого тижня, і пропонуємо всім до нього долучитися, щоб українські медики отримали гідні зарплати і гідну страховку на випадок захворювання на коронавірус», – сказала Геращенко.

Вона закликала владу підтримати пропозицію Порошенка про оснащення додаткової лабораторії з тестування на коронавірус.

«Нагадаю, що в низці регіонів сьогодні лікарі вийшли на акції протесту проти того, що вони є незахищеними – немає на «швидких» допомогах масок і рукавичок. В цей час Петро Порошенко, фонд якого закупив сто тридцять тисяч захисних костюмів, які роздали безкоштовно всім регіонам, запропонував владі відкрити лабораторію по тестуванню. Отримуємо відписку від офіційних організацій – ми подумаємо, чи нам це треба. Владі, може, це і не треба, але українцям, які сьогодні тижнями чекають на результати тестів, це потрібно. Вам взагалі нічого не потрібно, то подумайте про країну», – додала співголова фракції.