«Європейська Солідарність» розпочинає збір підписів на підтримку страхування усіх медиків, які захворіли на коронавірус – Олег Синютка

«Європейська Солідарність» розпочинає збір підписів на підтримку законопроекту щодо обов’язкового страхування медичних працівників, які захворіли на коронавірус. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка у відеоблозі.

Він наголосив, що у цей складний час дуже важливо, щоб всі люди, які вболівають за Україну, діяли спільно і разом.

«Європейська Солідарність» 19 травня розпочинає збір підписів на підтримку медиків. Тому що, на жаль, ми змушені стверджувати, що влада зробила все можливе, щоб наші медики залишилися беззахисними», – підкреслив він.

Депутат нагадав, що спочатку медики не отримали захисних костюмів, респіраторів – найнеобхіднішого, щоб захистити їх від коронавірусу.

Олег Синютка підкреслив, що в Україні склалася ситуація, якої немає в жодній країні світу, бо кожна п’ята людина, яка захворіла на коронавірус в Україні – це медичний працівник.

«Медики виявилися самі беззахисними перед хворобою. І тут треба сказати про особливий цинізм влади. Тому що влада, яка повинна захищати медиків, внесла законопроект, яким визнала, що буде захищати тих медиків, які отримали інвалідність», – сказав Олег Синютка.

«Медики хворіють, медики вмирають, але ніхто в Україні з 3,5 тисяч медичних працівників, чи з декількох десятків тисяч захворілих, чи врешті-решт з 4 мільйонів захворілих у світі – ніхто не отримав інвалідність», – додав він.

Депутат повідомив, що «Європейська Солідарність» внесла законопроект, яким хоче визначити, що кожен працівник медичної установи, який захворів на коронавірус, повинен отримати підтримку від держави. Кожен медичний працівник повинен бути застрахований.

«Тому ми починаємо цю акцію по всій Україні. Ми переконані спільними зусиллями влади, опозиції, врешті-решт кожної людини і особливо медиків внесемо і примусимо монобільшість в парламенті підтримати цей законопроект», – підкреслив представник фракції.

«Ми примусимо монобільшість виплатити медичним працівникам ті 300%, які передбачені в чинному законодавстві. Так, як це і повинно бути, щоб медики отримали достойну суму коштів», – також сказав депутат.

Він закликав кожного медичного працівника, кожну небайдужу людину поставити свій підпис на підтримку законопроекту «Європейської Солідарності» про страхування медичних працівників.

«Разом ми захистимо наших медиків, а медики – захистять кожного з нас», – підкреслив Олег Синютка.