Микола Княжицький: Інтерв’ю Гордона з Гіркіним – це популяризації тероризму, і за це має бути відповідальність

Інтерв’ю Гордона з Гіркіним і Поклонською – це сприяння тероризму, і за ці дії має бути кримінальна відповідальність.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький заявив під час виступу з трибуни парламенту.

«Вчора вся країна відзначала День пам’яті геноциду кримськотатарського народу, а позавчора День жертв пам’яті політичних репресій. І саме вчора на одному з приватних ютуб-каналів Дмитра Гордона виходить інтерв’ю з російським терористом Гіркіним, а до цього з відомою Поклонською. Те, що це інтерв’ю вийшло вчора – є насмішкою. Те, що це інтерв’ю взагалі з’явилося і взяте громадянином України, а потім передруковане українськими медіа-ресурсами, свідчить про те, що ці медіа-ресурси сприяють тероризму, оскільки будь-яка популяризація тероризму і є сприянням тероризму, і є підставою для порушення кримінальної справи»,- наголосив Княжицький.

«Дехто каже, що нібито Дмитро Гордон робив це на замовлення українських спецслужб, аби відправити матеріали цього інтерв’ю в Гаагу. Що відправити в Гаагу? Розповіді про те, що Крим не винен в російській агресії, розповіді про те, що Гіркін особисто вирішив прийти на Україну тому, що тут була така погана українська влада, що він ще захопить Київ і Одесу? А українські спецслужби просять українського журналіста виправдовувати Кремль? Може і так, але тоді це не українські спецслужби», – додав він.

Микола Княжицький зазначив, що до українських спецслужб і до деяких журналістів є багато питань від суспільства.

«Ви можете собі уявити, що після Голокосту в Ізраїлі з’явилося інтерв’ю ізраїльського журналіста з Ейхманом. З Ейхманом не розмовляли, його викрали і віддали справедливому суду. А ті, хто хотів з ним розмовляти, були звичайними зрадниками. Ви можете собі уявити, що в демократичному суспільстві спецслужби зізнавалися в тому, що вони використовують журналістів? По-перше, є питання журналістської етики, і для нас цікаво: скільки ще завербованих українських журналістів є в українських спецслужбах. Нехай дадуть на це пряму і конкретну відповідь, а може їх вербували не українські спецслужби, а російські? А може ці так звані «журналісти» займаються політичною діяльністю теж за завданням українських спецслужб?» – наголосив народний депутат.

Микола Княжицький під час виступу з трибуни парламенту заявив, що всі ці питання фракція «Європейська Солідарність» спрямувала Службі безпеки України, Генеральній прокуратурі, і чекає на відповіді.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*