Ірина Геращенко: Керівництво парламенту виносить на розгляд небезпечні законопроекти, ігноруючи важливі законодавчі ініціативи опозиції

Монобільшість Зеленського у парламенті виносить на обговорення недолугі законопроекти, які шкодять національній безпеці України, а важливі ініціативи опозиції систематично ігноруються.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час пленарного засідання Верховної Ради.

«Якщо озвучено, що двічі в одну ріку не входять, то не треба це сьогодні голосувати. А треба ставити у порядок денний не тільки недолугі закони такі як закон про громадянство, яким президент хоче зруйнувати країну і надати російські паспорти громадянам України. А треба ставити в порядок денний закони, які вимагає опозиція», – сказала вона.

«Це ганьба, що сьогодні в порядку денному немає постанови заяви Верховної Ради до роковин депортації кримських татар. Це ганьба, що немає створення ТСК по справі Шеремета, коли ми не можемо захистити наших ветеранів і волонтерів. Це ганьба, що всі опозиційні фракції не можуть поставити жодного законопроекту в порядок денний, тому ми проти такого порядку денного», – додала Геращенко.