Іванна Климпуш-Цинцадзе: інтерв’ю з Гіркіним – це результат політики Зеленського «какая разница»

За президента Зеленського стала можливим пропаганда тероризму через інтерв’ю зі злочинцями.

Про це народний депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила під час включення на телеканалі «Прямий».

«Я би взагалі не обговорювала інтерв’ю Гордона з Гіркіним, адже вважаю неприпустимим, коли в інформаційний простір України вривається пропаганда тероризму. А інтерв’ю з Гіркіним – це є пропаганда тероризму»,- наголосила політик.

«Такі люди, як Гіркін, мають право бути почутими тільки тоді, коли вони є на лаві підсудних, і коли до них звертається суддя за відповіддю з того чи іншого питання. Іншого варіанту я не бачу.

І вважаю, що є достатньо доказів злочинів і Поклонської, і Гіркіна для міжнародних трибуналів у Гаазі. І не розумію відмовку Гордона стосовно того, що мовляв він виконував якесь доручення українських спецслужб. До речі, СБУ вже сказало про свою непричетність до цих нібито замовлень»,- додала народний депутат.

Також вона зауважила, що продовжується гібридна агресія Російської Федерації, яку чинна влада чомусь «не помічає».

Іванна Климпуш – Цинцадзе зазначила, що поява в українському медіа просторі інтерв’ю з Гіркіним – це результат політики Зеленського «какая разница».

«Чинна влада не помічає не тільки дій на сході держави, а і тих інформаційних проявів, метастазів, атак, які постійно відбуваються в українському інформаційному просторі. І це результат політики Зеленського «какая разница», результат політики розмивання цілей, з якими держава має рухатися до вільного світу.

І попри те, що в нашій Конституції зберігається рух до ЄС і НАТО, влада сьогодні робить все, аби максимально налагодити діалог з РФ через їхніх маріонеток. Це й ініціатива консультативної ради в Мінській тристоронній контактній групі, і ось такими втручаннями в український медіа-простір через розмову з терористами і злочинцями, які мають бути персонами нон-грата в здоровому, демократичному суспільстві», – наголосила народний депутат.