Іванна Климпуш-Цинцадзе: лікарі підтримують ініціативу «Європейської Солідарності» щодо страхування медиків, і ми будемо наполягати на його запровадженні

«Європейська Солідарність» продовжить вимагати запровадження страхування для всіх медиків, повних виплат обіцяних державою надбавок, а також обов’язкового захисту лікарів під час боротьби з епідемією коронавірусу. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу «Прямий».

Вона зауважила, що депутати «Європейської Солідарності» часто бувають в регіонах і спілкуються з лікарями, молодшим медичним персоналом, тому розуміють – наскільки медики опинилися незахищеними перед цим викликом і наскільки держава до цього часу не подбала про їхні потреби.

Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що зокрема на Закарпатті, де вона побувала днями, лікарі мають захисні костюми, маски та інші засоби завдяки зусиллям Фонду Порошенка та команди «Європейської Солідарності», а також інших благодійників.

«Ми маємо підтримку лікарів, щоб відстоювати їхні права, і ми розуміємо, за кого ми боремося», – підкреслила вона.

«Ми не будемо складати рук і будемо вимагати, щоб державне страхування медиків при їхньому інфікуванні COVID-19 при виконанні своїх професійних обов`язків було відповідним чином виплачено. Поки держава до цього часу навіть захисні костюми їм не поставила, медики мають відчувати хоч якесь піклування з боку держави про тих, хто сьогодні зберігає наше здоров’я», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.