Софія Федина: запровадження подвійного громадянства в Україні – це привід для потенційного вторгнення Росії на нашу територію

Фракція «Європейська Солідарність» наполягатиме на відкликанні закону про подвійне громадянство взагалі, адже це дає Росії можливість для чергового вторгнення в Україну під приводом захисту своїх громадян.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Софія Федина наголосила під час включення на телеканалі «Прямий».

«Подвійне громадянство ми можемо розглядати лише тоді, коли у нас немає жодних проблем, коли немає військового вторгнення Московської Федерації, і взагалі немає чим зайнятися, окрім як подвійним громадянством.
Насправді, подвійне громадянство використовується Московською Федерацією, як потенційний привід для додаткового вторгнення «защищая своих граждан». Наприклад, якби Гіркін заявив, що його переслідують в Московській Федерації, то мав би шанс на отримання українського громадянства. Ми б тоді легалізували багатьох людей, яким українська держава не потрібна, а отримували би вони українське громадянство, аби розвалювати Україну з середини»,- зазначила Софія Федина.

«На жаль, ми маємо ситуацію, коли багато хто з громадян України має румунські паспорти, польські паспорти, угорські паспорти. По суті, це велика небезпека для держави, яка бореться сьогодні за територіальну цілісність»,- додала вона.

Софія Федина зазначила, що наразі можна вдосконалювати процедуру отримання статусу закордонного українця.

«Особисто я підтримую статус закордонного українця, процедуру отримання якого значно було полегшено протягом минулих років. Зараз можна було б його вдосконалювати і не порушувати питання подвійного громадянства, доки всі безпекові питання в Україні не будуть вирішені», – виказала власну думку з цього питання народний депутат.