Ірина Геращенко: «Європейська Солідарність» наполягає на створенні ТСК по справі Шеремета

Фракція «Європейської Солідарності» звернулась до керівництва Верховної Ради з проханням на наступному тижні обов’язково включити до порядку денного постанову про створення ТСК по справі Шеремета.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час пленарного засідання парламенту.

«Вже котрий тиждень поспіль в порядку денному не стоїть жодного законопроекту опозиції. Ми тут чуємо про створення якихось ТСК, аби підіграти недружній країні агресору, і створювати ТСК, яка точно може зруйнувати двопартійну підтримку України з боку нашого стратегічного партнера США. Країни, яка протягом цих років, не тільки надавала Україні технічну, фінансову допомогу, допомогу в проведенні реформ, а також нелетальну зброю. І зараз це хочуть поховати під політичними криками, в угоду іншій країні. В цей же час, не ставлять в порядок денний ТСК, які давно вже пройшли комітет, зокрема, ТСК зі справи Шеремета. Ми пам’ятаємо що по цій справі затримані ветерани, волонтери і вже навіть «свій на сто відсотків генеральний прокурор» Рябошапка визнає, що по їх затриманню не було жодних підстав, що це була політично вмотивована справа, яка мала політичну доцільність», – підкреслила народний депутат.

Також Геращенко заявила, що фракція «Європейської Солідарності» наполягатиме на створенні ТСК з питань переслідування ветеранів і волонтерів.

«Тому, користуюсь нагодою, ми ще і ще звертаємося до керівництва Верховної Ради з проханням наступного пленарного тижня обов’язково поставити до порядку денного створення ТСК з питань переслідування ветеранів і волонтерів»,- наголосила Ірина Геращенко.