Михайло Забродський: Ближчим часом вибори на Донбасі з об’єктивних причин проводити не можна

Ближчим часом вибори на Донбасі з об’єктивних причин відбутися не можуть.

Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант Михайло Забродський в ефірі Прямого.

«Офіс президента – йому не вперше говорити одне, робити друге, а думати про третє. Тому обіцяти всім, у тому числі українцям, вибори на Донбасі, а після цього сказати, що це недоцільно або неможливо, – це нормальний варіант», – сказав депутат.

«Є низка причин, через які вибори не можуть відбутися на Донбасі в рамках діючого, навіть поки що формально діючого, українського законодавства. Всі ми знаємо силу пропаганди противника, яка діє на цій території, всі ми знаємо певні настрої населення, всі ми знаємо те, що там суспільство і інформаційна сфера зокрема повністю отруєні, в тому числі ідеями того, що не відбулося – Новоросії, а наразі ще ЛНР і ДНР», – додав Забродський.

Депутат вважає, що вибори на Донбасі можливі лише після виконання низки умов.

«Справа тут точно не в коронавірусі, тут справа в тому, що має пройти час для того, щоб територія була повністю звільнена від будь-яких збройних формувань. Має бути контроль над кордоном, мають нормально працювати ЗМІ і люди мають вільно обмінюватися думками, без загрози постраждати фізично. І лише після того, як буде сформована громадська думка, після цього можна порушувати питання про вибори», – вважає генерал Забродський.