Артур Герасимов: чергова беззмістовна справа проти Порошенка – єдиний підсумок роботи за рік Зеленського

Зеленський за перший рік роботи не має жодних результатів, тому йому потрібна була чергова «справа» проти п’ятого Президента України Петра Порошенка аби показати суспільству, що він працює. Про це сказав співголова фракції партії «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі 1+1.

«Заяви Зеленського відносно цієї ситуації – закономірний, логічний підсумок роковин його перебування при владі. Цьому ключова назва одна – розчарування. Зеленський не виконав жодної зі своїх ключових обіцянок. Обіцянок, які важливі для людей», – підкреслив депутат.

«Війна зупинилася? Ні. Сьогодні загинув український військовий і семеро поранених. Всі «кварталівці»-друзяки при владі. «Епоха бідності» не подолана, хоча Зеленський оголосив, що кожен українець має по 6 тисяч гривень, а це вже не бідність», – зазначив Артур Герасимов.

Він також прокоментував політичні заяви щодо того, що Україна начебто перейшла під зовнішнє управління.

«Я багато чув про зовнішнє управління. Зовнішнє управління було з 2010 по 2013 рік; коли Янукович на вимогу Москви скасовував нашу європейську інтеграцію; коли Азаров на уряді на вимогу Москви відміняв інтеграційні процеси; коли на вимогу Москви Міністр оборони, керівник «Укроборонпрому» і керівник СБУ були з російськими паспортами. Оце було зовнішнє управління», – підкреслив Герасимов.

Він наголосив, що за 2014-2019 роки, за президента Порошенка завдяки стратегічному партнерству зі США та Європейським Союзом, Україна це ярмо з себе скинула.

«Росія була невдоволена і зараз Кремль зробить все, щоб це повернути. І от це є елемент цієї спецоперації», – переконаний депутат.

Артур Герасимов підкреслив, що позиція Зеленського веде до дуже серйозної помилки на міжнародному напрямку.

«Я одне тільки не розумію: Зеленський дійсно вважає, що треба воювати зі Сполученими Штатами, нашим стратегічним партнером, а не Кремлем? Він що, вектори поплутав?» – додав співголова фракції.

Герасимов підкреслив, що результатом професійної співпраці Петра Порошенка з американськими партнерами було те, що Україна отримала підтримку міжнародної коаліції, санкції проти Росії, американську зброю, кошти МВФ.

«Державна політика – це робити те, що вигідно країні, Україні і українцям. За часів Порошенка всі міжнародні перемовини велись професійно і є конкретні результати, на відміну від останнього року», – сказав він.

Співголова фракції констатував, що за останній рік завдяки діям Зеленського та його команди Україна втратила консолідовану міжнародну підтримку.

«Зеленський блискуче і «на відмінно» майже розвалив міжнародну коаліцію та пристроїв всіх своїх друзів», – додав він.

Артур Герасимов також зазначив, що синхронність дій, коли Генпрокуратура починає справи щодо «плівок Деркача», президентська команда в парламенті починає створювати слідчу комісію, починається справа проти Байдена – це викликає обґрунтовану підозру, що це все розпочалося і керується Офісом президента.

«Такими діями Зеленського і команди підставляється вся країна і ми можемо залишитись сам на сам з агресором», – додав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*