Іванна Климпуш-Цинцадзе: Зеленський відверто втручається в роботу правоохоронних органів України і у виборчу кампанію в США

Зеленський грає за нотами Кремля для того, щоб залишити Україну сам на сам з Росією, без підтримки міжнародних партнерів.

Про це сказала народний депутат України, голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі програми «Ехо України».

«Коли Зеленський говорить про обов’язкові вироки п’ятому Президентові, що це ще не кінець історії, будуть інші «дзвіночки»… Це викликає низку запитань щодо причетності чи не причетності президента, його Офісу до факту оприлюднення так званих записів. По-друге, абсолютне делитантство цієї команди з точки зору прив’язки чинного президента України до якихось незрозумілих розборок з одним з претендентів на найвищу посаду в США, дійсно представника демократів, однієї з двох політичних сил, які спільно в Конгресі і в Сенаті, Палаті представників забезпечували нам весь цей час впродовж 6 років після початку агресії РФ реальну двопартійну підтримку. Це також питання того, звідки взялися ці записи. Я переконана, що в них є російський слід, і грати президентові за нотами Кремля для того, щоб залишити Україну сам на сам з РФ, я вважаю, що це просто злочин проти країни», – сказала депутат.

Вона зауважила, що це не перший випадок втручання президента в роботу правоохоронних органів.

«У грудні президент Зеленський вийшов разом з міністром внутрішніх справ Аваковим, де він оголосив конкретних людей підозрюваними… Це постійне втручання в роботу правоохоронних органів. Вказівки ГПУ, які надаються з боку Банкової, б’ють не тільки по конкретним людям в Україні, а б’ють по країні і по нашому стратегічному партнеру, і руйнують на роки вперед нашу спроможність отримувати якусь допомогу від США», – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Вона також вважає, що наслідки таких дій для країни будуть дуже небезпечними.

«Ми будемо включатися своєю політичною силою в роботу і з демократами, і з республіканцями для того, щоб максимально зберегти Україну від тої шкоди, яку наніс президент Зеленський своїми прямими погрозами щодо вироків і втручанням у справу, куди залучений один з претендентів на вищу посаду в США», – додала депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*