Фракція «Європейська Солідарність» в Тернопільській облраді закликає народних депутатів підтримати повноціне страхування медиків

«Європейська Солідарність» в Тернопільській облраді закликає народних депутатів підтримати законопроект про страхування медиків.

«Наш обов’язок захистити кожного медика, який стоїть на передовій боротьби з коронавірусом. Саме тому фракція «Європейська Солідарність» в Тернопільській облраді ініціює звернення, спрямоване на захист наших лікарів», – сказав депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна.

Депутати облради вимагають, щоб Верховна Рада якнайшвидше підтримала законопроект, в якому зокрема йдеться про страхування всіх медиків, які працюють з хворими на коронавірус.

«Ми закликаємо ухвалити закон, який передбачає страхування медиків. Абсолютно всі медиків, які заразилися хворобою COVID – 19, мають бути застраховані», – переконаний Секретар Тернопільської міськради Віктор Шумада.

«Ми ставимося позитивно до страхування. Це потрібно, тому що ми не знаємо, на яку небезпеку наражаємося. Тому було б добре, якби страхували медпрацівників», – сказала фельдшерка швидкої медичної допомоги Галина Борис.

Загалом на Тернопільщині від початку епідемії захворіло 1098 людей, значну частину з них становлять саме медичні працівники.