У команди Порошенка була чітка позиція: окрім України, Росії і ОБСЄ ми не визнаємо жодних учасників переговорів в Мінську – інтерв’ю Ірини Геращенко в програмі «Гончаренко рулить»

Про боротьбу за Україну, переговори в рамках ТКГ у Мінську, провали Зеленського, досвід роботи з трьома президентами України співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в програмі «ГончаренкоРулить».

«Контактна група в Мінську має тристоронній формат – Україна, Росія, ОБСЄ. Це принципово. Ці виснажливі важкі перемовини були надзвичайно важливими, тому що ми тримали санкції, берегли українську землю і давали паузу українській армії нарощувати м’язи. Далі ми звільняли українських заручників, не віддаючи при цьому «Беркут» і терористів, причетних до терактів у мирних містах України», – сказала політикиня.

«Ніколи в житті я в руки не брала жодного паперу від так званих неіснуючих республік чи з їх символами. У нас була чітка позиція, що ми окрім України, Росії і ОБСЄ не визнаємо жодних учасників переговорів. Навіщо розмовляти з маріонетками, якщо ними керують», – переконана Ірина Геращенко.