Зеленський втягує Україну у черговий міжнародний скандал зі США – Артур Герасимов

У Зеленського втягують Україну в новий міжнародний скандал, що може призвести до позбавлення нашої держави двопартійної підтримки Сполучених Штатів. Про це сказав співголова фракції партії «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі програми «Право на владу», коментуючи так звані «Плівки Деркача».

«Питання не в плівках – бо на них нічого немає, а в тому, що Зеленський, Генеральний прокурор Венедіктова та «Слуги народу» попалися на російський гачок», – підкреслив депутат.

Він додав: «Зеленський не вміє грати в «міжнародні шахи» через свою непрофесійність».

«Зеленський просто зараз втягує Україну в черговий великий скандал, який може привести до втрати Україною двопартійної підтримки в Сполучених Штатах і взагалі до значного погіршення наших двосторонніх стосунків з нашим стратегічним партнером», – заявив співголова фракції.

«Це відбувається тоді, коли саме зараз в США обговорюється питання військової допомоги Україні на наступний період. Думаєте, це вигідно український військовим? Ні. Матерям і батькам тих хто сьогодні на фронті? Ні. Це вигідно Кремлю», – зазначив Артур Герасимов.

Водночас депутат зазначив, що записи інших розмов депутатів із фракції Зеленського та інших посадовців, оприлюднені раніше, чомусь не обговорюють і не відкривають розслідування по ним.

«Я думаю, ця, якщо я не помиляюсь, вісімнадцята справа така ж мертвонароджена, як і попередні сімнадцять. І про це не я навіть говорив, а «на 100% свій» попередній Генеральний прокурор Рябошапка. І всередині країни це завершиться пшиком, і всі юристи розуміють, чому», – підкреслив Герасимов.